Kontakt

Verksamhetschef
Manager

Kenneth Helén
+46 739805558
kenneth@inuti.se

Konstnärlig ledare
Artistic director

Anneli Aaltonen Krantz
+46 70-9 36 08 37
anneli@inuti.se

 

Enhetsansvarig
Unit responsible
Inuti Lilla Essingen

Asta Kellokoski Dalvén
asta@inuti.se

Enhetsansvarig
Unit responsible
Inuti Södermalm

Anna Hauptmann
anna.hauptmann@inuti.se

Enhetsansvarig
Unit responsible
Inuti Västerbroplan

Eva-Karin Gedeon
eva-karin@inuti.se

Ekonomi och kontor
Economist

Olle Gibeck
olle@inuti.se

Kontor
Office

Magnus Östling
magnus@inuti.se

Kök och lokalvård
Kitchen and cleaner

Rosi Bergstedt
rosi@inuti.se

Kontor och Data
Office and Computers

Calle Algernon
calle@inuti.se

Dokumentation
Documentation

Mirjam Lagergren
mirjam@inuti.se

 

Ateljé Inuti Lilla Essingen: 

Tel: +46 (0)8 656 93 03
mail: info@inuti.se
Adress: Primusgatan 114, 112 67 Stockholm.
Stiftelsens plusgironummer: 139344-6

Kontakta Inuti Lilla Essingen

Personalen på Inuti Lilla Essingen

Eva Olofsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
eva@inuti.se

Ulrika Carlstedt Jönsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
ulrika@inuti.se

Peter Kinny
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
peter@inuti.se

Adriana Sjöberg
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
adriana@inuti.se

Maria Lundberg
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
maria@inuti.se

Jan Albert Carlsson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
janne@inuti.se

Pia Svensson
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
pia@inuti.se


Ateljé Inuti Södermalm: 

Tel: +46 (0)8 657 93 18
mail: inuti2@inuti.se
Adress: Ludvigsbergsgatan 17, 118 23 Stockholm
 

Kontakta Inuti Södermalm

Personalen på Inuti Södermalm

Susanne Kössler
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
susanne@inuti.se

Anna Selander
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
anna.selander@inuti.se


Alexander Quintero
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
alexander@inuti.se

 

 
 

Ateljé Inuti Västerbroplan: 

Tel: +46 (0)73 776862
08-121 471 32
mail: vasterbroplan@inuti.se
Adress: Rålambsvägen 12, 112 59 Stockholm

Kontakta Inuti Västerbroplan

Personalen på Inuti Västerbroplan

Lisa Björke
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
lisa@inuti.se

Lotte Nilsson Välimaa
Konstnärlig handledare
(Artistic instructor)
lotte@inuti.se

   

 

Här nedan finns Inutis logotyp som eps-fil, en i svart och en i grått och svart>>