Kontakt

Inuti: 

Kenneth Helén
Verksamhetschef/
CEO
+46 (0)73 980 55 58
kenneth@inuti.se

Anneli Aaltonen Krantz
Konstnärlig ledare/
Artistic director
+46 (0)70 936 08 37
anneli@inuti.se

Asta Kellokoski Dalvén
Enhetsansvarig/Manager
(Lilla Essingen)
asta@inuti.se

Anna Hauptmann
Enhetsansvarig/Manager
(Kungsholmen)
anna.hauptmann@inuti.se

Eva-Karin Gedeon
Enhetsansvarig/Manager
(Västerbroplan)
eva-karin@inuti.se

Olov Gibeck
Ekonomiansvarig/
Financial Manager

olov.gibeck@inuti.se

Magnus Östling
Kontor/Office
magnus@inuti.se

Rosi Bergstedt
Kök/Kitchen
rosi@inuti.se

 

Carl Giverholt Algernon
Internal Configuration Manager
carl.algernon@inuti.se

 

Ateljé Inuti Lilla Essingen: 

Tel: +46 (0)8 656 93 03
mail: lillaessingen@inuti.se
Adress: Primusgatan 114, 112 67 Stockholm.
Stiftelsens plusgironummer: 139344-6

Kontakta Inuti Lilla Essingen

Personalen på Inuti Lilla Essingen

Eva Olofsson
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
eva@inuti.se

Ulrika Carlstedt Jönsson
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
ulrika@inuti.se

Peter Kinny
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
peter@inuti.se

Maria Johansson
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
maria.johansson@inuti.se

Susanne Lund Pangrazio 
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
susanne@inuti.se

Jan Albert Carlsson
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
janne@inuti.se

Pia Svensson
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
pia@inuti.se

Marcus Nyblom
Konstnärlig handledare/
Art Instructor

marcus.nyblom@inuti.se

Ateljé Inuti Kungsholmen: 

Tel: +46 (0)8 657 93 18
mail: kungsholmen@inuti.se
Adress: Parmmätargatan1, 112 24 Stockholm

Kontakta Inuti Kungsholmen

Personalen på Inuti Kungsholmen

Alexander Quintero
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
alexander@inuti.se

                                     Pernilla Rozenberg Konstnärlig handledare/   Art Instructor pernilla@inuti.se

(föräldraledig)

Michele Ledder
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
michele@inuti.se

Zafire Vrba
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
zafire.vrba@inuti.se

   

Robin Myrdal
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
robin@inuti.se

Andreas Vlachos
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
andreas@inuti.se

Ateljé Inuti Västerbroplan: 

Tel: +46 (0)73 9839886
08-121 471 32
mail: vasterbroplan@inuti.se
Adress: Rålambsvägen 12, 112 59 Stockholm

Kontakta Inuti Västerbroplan

Personalen på Inuti Västerbroplan

Anna Selander
Konstnärlig handledare/
Art Instructor

anna.selander@inuti.se

Lotte Nilsson Välimaa
Konstnärlig handledare/
Art Instructor
lotte@inuti.se

 
Max Avasoo
Konstnärliga handledare/
Art Instructor

max@inuti.se

Logotyper

Nedanför finns Inutis logotyp som bild och som eps-fil